Zwalczanie chorób grzybowych w buraku cukrowym

Nasze technologie zapewnią skuteczne zwalczanie chorób grzybowych w rzepaku nowoczesnymi fungicydami. Nowa na polskim rynku substancja difenokonazol użyta w preparacie Porter 250 EC niezawodnie zwalczy chwościka buraka cukrowego. 

PORTER 250 EC to niezwykle silny środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnejno działaniu systemicznym. Działa zapobiegawczo i interwencyjnie, chroniąc rzepak, buraki cukrowe oraz zboża przed licznymi chorobami grzybowymi. Mechanizm działania polega na hamowaniu podstawowych procesów biochemicznych grzybów, co w następstwie prowadzi do ich całkowitego obumierania. W uprawach buraka cukrowego jest używany od lat w Europie Zachodniej. W Polsce nowość wprowadzona na rynek przez firmy Innvigo i Chemirol.

TECHNOLOGIA 1

 

 

TECHNOLOGIA 2 PÓŹNY ZBIÓR

 Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.


 

Polecane produkty