Drogi Kliencie,

cieszymy się, że wybrałeś nasz kwalifikowany materiał siewny. Jesteśmy przekonani, że jego wysokie parametry jakościowe pozwolą Ci na osiągnięcie najlepszych plonów. Nasz materiał został zaprawiony specjalną mieszanką zapraw, pośród których chcemy zwrócić Twoją szczególną uwagę na produkt Raiza-Mix. Jest to innowacyjny preparat, który łączy w sobie działanie mikroelementów, aminokwasów i hormonów roślinnych. Wypełnij poniższe pola, aby otrzymać bezpłatny 1 litr produktu, i przekonaj się, w jaki sposób wpływa on na bezpieczeństwo, wigor i tempo wzrostu Twoich upraw.

więcej o produkcie

Drogi Kliencie,

dziękujemy za zainteresowanie produktem Raiza Mix i rejestrację w naszym w formularzu. Potwierdzenie otrzymania Twojego zgłoszenia prześlemy nas na adres e-mail podany w formularzu. Zapewniamy, że Twoje dane pozostaną całkowicie bezpieczne i zostaną wykorzystane wyłącznie w zakresie określonym w treści zgód, które potwierdziłeś. W krótkim czasie możesz się spodziewać przesyłki od nas. Mamy nadzieję, że Raiza Mix spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Z życzeniami owocnych plonów,
PUH Chemirol Sp. z o.o.

DANE ADRESOWE

Prosimy o podanie numeru telefonu i/lub adres e-mail. Komunikaty SKS są wysyłane przez sms lub e-mailing

Informacja o prawie cofnięcia zgody

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Klauzula informacyjna

Poniżej informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz dlaczego to robimy.

1. My, PUH Chemirol Sp. z o.o., z siedzibą w Mogilnie, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w Formularzu Uczestnictwa. Możesz skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Przemysłowa 3, 88-300 Mogilno, lub telefonując pod numer tel. (52) 318 88 00.

2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest Twoja zgoda wyrażona w tym Formularzu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L119/1, dalej: Rozporządzenie) oraz nasze prawnie uzasadnione interesy (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia), a także:

  • w przypadku udzielenia zgody na realizację marketingu w formie wiadomości elektronicznych – art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 123)
  • w przypadku udzielenia zgody na realizację marketingu w formie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, komputer, SMS) i automatycznych systemów wywołujących – art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1954)

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Programu Systemu Komunikatów Sadowniczych oraz w celu marketingu bezpośredniego polegającego na przekazywaniu Tobie informacji handlowych o produktach i usługach oferowanych przez nas. W celu realizacji Programu oraz marketingu bezpośredniego, korzystamy z usług zewnętrznych firm, np. przewoźników dostarczających przesyłki czy podmiotów wykonujących w naszym imieniu usługi marketingowe, dlatego takim podmiotom, wyłącznie w celu realizacji Programu lub np. wysyłki naszych materiałów reklamowych i tylko na czas niezbędny w tym celu, mogą być przekazane Twoje dane osobowe.

4. Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów : podmiotom z naszej grupy kapitałowej, których oferta uzupełnia naszą oraz partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą.

5. Będziemy automatycznie przetwarzać Twoje dane, m.in. profilować je. Profilowanie, to np. określenie, które produkty z naszej oferty najbardziej Cię zainteresowały. Dzięki temu możemy dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

6. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że uczestnictwo w Programie Systemu Komunikatów Sadowniczych będzie niemożliwe. 

7. Twoje dane będą przetwarzane do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że Twoje dane nie są już aktualne.

8. Nie przekazujemy Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

9. Masz prawo żądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych w prawnie uzasadnionych przypadkach przewidzianych Rozporządzeniem.

Zastrzegamy, iż żądanie usunięcia danych lub zgłoszony sprzeciw wobec przetwarzania danych nie zostanie zrealizowane w przypadku podjęcia przez Pana/Panią lub nas działań mających na celu ustalenie, dochodzenie lub obronę roszczeń.

10. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez nas przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - w prawnie uzasadnionych przypadkach przewidzianych w Rozporządzeniu.