Insektycyd

Apis 200 SE

Środek owadobójczy w formie zawiesino-emulsji, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawie ziemniaka i rzepaku ozimego. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

czytaj więcej
Herbicyd do zbóż

Fundamentum 700 WG

Skuteczny oprysk na wszystkie ważne chwasty dwuliścienne w uprawach: pszenica ozima, pszenica jara, pszenżyto ozime, pszenżyto jare, jęczmień jary

czytaj więcej
Wszechstronny fungicyd

Kier 450 SC

KIER 450 SC to uniwersalny fungicyd, którego wysoka skuteczność jest wypadkową zastosowania trzech substancji aktywnych (tebukonazolu, difenokonazolu, azoksystrobiny).

czytaj więcej
Na choroby grzybowe

Porter 250 EC

Porter 250 EC jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

czytaj więcej
Grupa Azoty Grunt to urodzaj

1 miejsce w Złotej setce Wprost

Firma PUH „Chemirol” sp. z o. o. została uhonorowana tytułem: Lider Polskiego Rolnictwa w kategorii Dystrybutor.

czytaj więcej

UNIA ZYSKUJE SILNEGO PARTNERA. PUH „CHEMIROL” PRZEJMUJE POLSKIEGO PRODUCENTA MASZYN.

UNIA sp. z o.o., jeden z największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń rolniczych, z dniem 28 lutego 2023 r., zyskuje silnego partnera – spółkę Chemirol z Mogilna. Tym samym PUH „Chemirol” sp. z o.o., które od przeszło 30 lat dostarcza sprawdzone rozwiązania dla branży rolnej poszerza swoją działalność. Dla UNII to nowy etap rozwoju, a dla Grupy Kapitałowej „Chemirol” kolejny krok w realizacji strategii kompleksowej obsługi rolników.

czytaj więcej

Jesteśmy numerem jeden! Chemirol największym dystrybutorem rolnym

PUH  „Chemirol” sp. z o.o., które od lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branży rolnej, otrzymało prestiżowe wyróżnienie tygodnika „Wprost”.

czytaj więcej

Chemirol umacnia się na rynkach zagranicznych

PUH „Chemirol” sp. z o.o., które od przeszło 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branży rolnej w kraju, kontynuuje ekspansję na rynki zagraniczne. 

czytaj więcej
Oleje i smary

Oleje i smary Fuchs - które polecamy dla rolnictwa?

Sprzedaż olejów i smarów Fuchs. Szczególnie polecamy serie Agrifarm.

Środki smarne Agrifarm zapewniają maksymalną niezawodność maszyn rolniczych. Zastosowane receptury skutecznie chronią przed zużyciem smarowane zespoły, od silników i skrzyń biegów, aż po układy hydrauliczne.

czytaj więcej

Chemirol – sprzedaż środków do produkcji rolnej

Chemirol oferuje kompleksowe doradztwo i dostawy środków do produkcji rolnej. Z powodzeniem sprzedajemy do dziesiątków tysięcy gospodarstw w całej Polsce nawozy rolnicze i ogrodnicze, materiał siewny, środki ochrony roślin: herbicydy, fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, adiuwanty, nasiona rzepaku, kukurydzy, materiał siewny zbóż i innych roślin rolniczych, nawozy dolistne, biostymulatory, a także wszystko do ochrony i zbioru plonu: siatki rolnicze, sznurek, folie kiszonkarskie i folie do owijania bel. Skupujemy płody rolne, w tym zboża i rzepak. Dostarczamy pasze oraz zakiszacze – produkty do hodowli zwierząt. Sprzedajemy i serwisujemy maszyny rolnicze: ciągniki, siewniki, ładowarki kołowe. Dostarczamy paliwa rolnicze i smary. Dystrybuujemy części zamienne do maszyn rolniczych każdego typu – oryginalne i zamienniki.

Chemirol - fachowy doradca w twoim gospodarstwie

Prowadzenie zyskownego gospodarstwa rolnego to złożona sprawa. Na bieżąco rozstrzygnąć trzeba, jak zarządzać fabryką pod chmurką, dobrać pestycydy, ochronić uprawy, reagować na suszę i wzmożone opady, wykarmić zwierzęta. Prowadząc gospodarstwo nasi klienci działają pod presją czasu i w niepewnych warunkach pogody. Dlatego od lat Chemirol stawia przede wszystkim na wzorowe doradztwo bezpośrednio na polu klienta. Pomagamy dobrać najlepsze sposoby ochrony upraw rolniczych i sadowniczych, sprawnie serwisujemy maszyny rolnicze, a co najważniejsze – dzięki sprawnej logistyce dostarczamy produkty szybko i na umówiony czas. Będąc wsparciem na co dzień w doborze choćby herbicydów, insektycydów, czy środków na choroby grzybowe, kierujemy się racjonalnym ekonomicznym podejściem do sprzedaży. Zanim polecimy rozwiązania do sprzedaży, testujemy je w badaniach łanowych i mikropoletkowych. Dzięki temu wiemy, że oferowane produkty do nawożenia czy konkretny regulator wzrostu bądź insektycyd wraz z adiuwantem zadziała skutecznie i bezpiecznie dl uprawy i naszego zdrowia. Dostarczamy tylko sprawdzone rozwiązania

Herbicydy do ochrony rzepaku, zbóż ozimych i kukurydzy

W naszej ofercie znajdą Państwo skuteczne rozwiązania do ochrony ozimych i jarych upraw rzepaku ozimego, a także kukurydzy. Na chwasty dwuliścienne i jednoliścienne polecamy tylko skuteczne rozwiązania, które charakteryzują się bezpieczeństwem dla uprawy i bezlitosnym działaniem na niepożądane rośliny. Walczysz z chabrem bławatkiem, makiem polnym, przytulią czepną, gwiazdnicą pospolitą, miotłą zbożową, rdestami, chwastami powojowymi i innymi chwastami wysokiego i niskiego piętra? Zapytaj naszego doradcę, co polecamy w ochronie twojego pola albo sprawdź nasze technologie ochrony roślin

Insektycydy do ochrony przed szkodnikami; skuteczna walka z insektami w rolnictwie

Szkodniki na polach uprawnych niszczą plony i zaburzają rozwój roślin rolniczych. Ogranicz straty w plonie i dbaj o upraw z technologiami ochrony przed szkodnikami w uprawach rzepaku ozimego, zbóż czy w sadach owocowych. Na naszym celowniku są: mszyce, śmietka kapuściana, słodyszek rzepakowy, stonka ziemniaczana, owocówka jabłkóweczka, chowacz podobnik, gnatarz rzepakowiec i wiele innych groźnych owadów. Nasze środki zastosowane właściwie są bezpieczne dla owadów zapylających i nie grożą uprawie.

Fungicydy do ochrony przed chorobami – rzepak, zboża, sady, warzywa, owoce miękkie, buraki, ziemniaki

Choroby grzybowe stanowią wielkie obciążenie dla każdej rośliny. Uprawy rzepaku ozimego, zbóż (w szczególności intensywnie prowadzonych łanów pszenicy czy pszenżyta), buraków, sadów są narażone na liczne ataki grzybów i mimo postępu w genetyce odmian użycie środków ochrony roślin do ochrony grzybobójczej jest naszą codziennością. Ochrona fungicydowa pozostaje skuteczna, gdy planuje się ją kompleksowo. Skorzystaj z porady doradcy klienta Chemirol bezpośrednio na Twoim polu lub skontaktuj się z naszymi sklepami ze środkami do produkcji rolnej

Adiuwanty – skutecznie wzmacniają ochronę roślin

Zabiego ochrony roślin z adiuwantami są skuteczniejsze. Rolą adiuwantów jest nie tylko ułatwienie wnikania substancji czynnej preparatu do wnętrza rośliny. Mogą one również zmieniać właściwości użytkowe formulacji preparatu i cieczy opryskowej. Dlatego do każdej technologii ochrony czy nawożenia uprawy dobieramy taki adiuwant, który wzmocni działanie na polu, a w niczym nie przeszkodzi. Sprawdź ofertę adiuwantów i skontaktuj się z naszym doradcą klienta – przedstawicielem handlowym.

Nawozy dolistne

Makro - i mikroelementy zawarte w oferowanych nawozach dolistnych kompleksowo dokarmiają rośliny, dzięki czemu pozwalają efektywniej wykorzystywać ich potencjał plonotwórczy. Pełna redukcja niedoborów w zakresie składników pokarmowych skutkuje lepszym wigorem, przez co roślina jest silniejsza i bardziej odporna na konkurencję ze strony chwastów, zagrożenie infekcjami chorób grzybowych i żerowanie szkodników oraz stresem związanym z suszą lub przymrozkami. Nawozy dolistne są produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wiedzy z zakresu agrotechniki, a ich skuteczność sprawia, że należą do najważniejszych elementów związanych z uprawą roślin.

Biostymulatory

Trudne warunki klimatyczne w ostatnich latach – powtarzające się susze przeplatane okresami nadmiaru wody na polach utrudniają prowadzenie gospodarstwa. Od lata badamy i wdrażamy najlepsze sposoby na podniesienie efektywności plonowania i ochronę roślin uprawnych przed niekorzystnym wpływem suszy, środków ochrony roślin oraz innych czynników stresu. Wyciągi z alg, kwasy humusowe, aminokwasy, AOC, krzem – pozwalają zachować uprawy we wzorowej kondycji i podnieść plon.

Nawozy mineralne i ogrodnicze

Oferujemy w sprzedaży każdy rodzaj nawozów rolniczych i ogrodniczych. Dystrybuujemy nawozy mineralne czołowych producentów polskich i zagranicznych - oferta obejmuje szeroką gamę nawozów pojedynczych, wieloskładnikowych i kompleksowych.

Materiał siewny zbóż, nasiona rzepaku i kukurydzy

Dobre plony zależą tylko w części od naszej pracy. Niezmiennie ważne jest, by dobrać najlepsze odmiany roślin uprawnych, które nie zawiodą. Dobór materiału siewnego jest pierwszą decyzją farmera. W naszej ofercie znajdziesz certyfikowane nasiona pochodzące ze sprawdzonych hodowli polskich i zagranicznych. Starannie dobieramy te odmiany, które najlepiej plonują, są odporne na suszę, liczy się dla nas zimotrwałość, zdrowotność i spełnienie różnych wymagań glebowych. Produkujemy najwyższej jakości kwalifikowany materiał siewny zaprawiony zaprawiarkami najwyższej klasy.

Folie do bel, słomy, folie kiszonkarskie, siatki, sznurki, zakiszacze, narzędzia rolnicze

Prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy towarów do ochrony płodów rolnych po zbiorach. O stałą ofertę produktów w tym segmencie dba specjalny dział. Sprawdź naszą ofertę.

Skup płodów rolnych – nowoczesne elewatory i akredytowane laboratoria

W 11 elewatorach w Polsce prowadzimy skup płodów rolnych, koncentrując się na zbożach, w tym kukurydzy i pszenicy oraz na rzepaku. Każdy elewator posiada laboratorium badające jakość skupowanego plonu.

Produkty Siedziba Oddziały

Odbieraj bezpłatne rekomendacje ekspertów dotyczące Twojej uprawy!

Dołącz do Nas:

Formularz

Zapisz się już dziś i razem z Nami zbieraj rekordowe plony!