Ceny skupu elewatory Chemirol

Tabela zawiera aktualne ceny skupu płodów rolnych zbóż i rzepaku w elewatorach Chemirol. Zdecydowałeś się na sprzedaż w naszych elewatorach? Chcesz zawrzeć umowę skupu. Skontaktuj się z nami:

UMOWY SKUPU PŁODÓW ROLNYCH

 

KONTAKT DO ELEWATORÓW CHEMIROL

 

MIEJSCOWOŚĆ (KOD)

 

 JĘCZMIEŃ PASZOWY  KUKURYDA MOKRA 30% PSZENICA   PSZENICA KONSUMPCYJNA 14  PSZENICA PASZOWA PSZENŻYTO PASZOWE   RZEPAK OZIMY  ŻYTO ŻYTO PASZOWE

Bartoszyce

11-200 - - - - - - - -

Gniezno

62-200

- - - - - - - - -

Gryfice

72-300

- - - - - - - -

Kruszewiec

26-300 - - - - - - - -

Kruszwica

88-150

- - - - - - - -

Nowy Staw

82-230

- - - - - - - -

Orchowo

62-436

- - - - - - - - -

Pelplin

83-130

- - - - - - - -

Samborowo

14-100

- - - - - - - -

Siennica Różana

22-304

- -  - - - - -

Wągrowiec

62-100

 -  - - - - - -

Zapewniamy całoroczny skup płodów rolnych. Skupujemy pszenicę, pszenicę paszową, rzepak, kukurydzę, jęczmień, pszenżyto, żyto paszowe i żyto. Cenimy sobie stałą współpracę i możliwość zawarcia umów skupu płodów rolnych. Całoroczna i stała współpraca z producentami zbóż i rzepaku na terenie całej Polski daje naszym partnerom możliwość pozyskania konkurencyjnych cen na płody rolne, szybkiego odbioru plonów z gospodarstwa i pewnych terminów płatności. Skup zbóż i rzepaku odbywa się w 11 elewatorach Chemirol w całej Polsce. Możliwy jest także skup zbóż i rzepaku odebranych z gospodarstwa własnym transportem. 

 Skup zbóż i rzepaku w elewatorach Chemirol

Skup płodów rolnych Chemirol

Płody rolne, a inaczej plon to najważniejszy element naszej pracy na polu. Płody rolne mają swe witalne źródło w glebie, o którą dbamy i nawozimy, oraz są wytworem naszej ciężkiej pracy. Każdemu producentowi zbóż i rzepaku zależy, aby skup płodów rolnych odbył się na jak najlepszych warunkach - ceny i transportu. Dlatego Chemirol przywiązuje dużą wagę do oferowania swoim klientom jak najlepszych warunków skupu zbóż i rzepaku. 

  • Sprzedaj płody rolne: zboża (w tym kukurydzę) i rzepak w naszych 11 elewatorach. Kliknij i znajdź adresy i kontakt.
  • Podpisz z nami umowę skupu i zapewnij sobie najkorzystniejsze warunki współpracy.