Paliwa Chemirol

Kontakt

  • Biuro Obsługi Klienta – tel. +48 695 209 209
  • Manager Sprzedaży Paliw (Zachód)
    Paweł Grzybowski – tel. +48 723 683 119

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Chemirol sp. z o.o. po blisko trzech dekadach działalności, oferujemy sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dba o fachowość doradztwa, a nasze innowacje wdraża w poszanowaniu dla tradycji i etosu branży. Każdego dnia ponad 900 pracowników PUH Chemirol potwierdza swoją pracą, ambicją i zaangażowaniem, że marka Chemirol łączy się tylko ze sprawdzonymi, pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami.

Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest specjalizacja w sprzedaży i dostawie wysokiej jakości paliw ciekłych produkcji PKN Orlen, Lotos oraz pochodzących od wiarygodnych i sprawdzonych importerów.

Logistyka paliw odbywa się w oparciu o flotę autocystern wyposażonych w legalizowane przepływomierze, umożliwiające wydawanie paliwa w temperaturze referencyjnej 15°C.

Oferujemy wyjątkowo korzystne warunki cenowe i terminowe dostawy, a także możliwość odbioru własnymi środkami transportu z baz paliw na terenie całego kraju.

 

Produkty

 

ON
olej napędowy
Pb
benzyny
Olej
opałowy

 

Punkty dystrybycji