Paliwa Chemirol

Kontakt

  • +48695209209: (BOK) Biuro Obsługi Klienta

    (MSP) Manager Sprzedaży Paliw:

  • +48723683119: (MSP): kujawsko-pomorskie; zachodnio-pomorskie; wielkopolskie; lubuskie; łódzkie

  • +48723683998: (MSP): dolnośląskie; opolskie; górnośląskie

  • +4861990492: (MSP): pomorskie, warmińsko-mazurskie; podlaskie; mazowieckie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Chemirol sp. z o.o. po blisko trzech dekadach działalności, oferujemy sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dba o fachowość doradztwa, a nasze innowacje wdraża w poszanowaniu dla tradycji i etosu branży. Każdego dnia ponad 900 pracowników PUH Chemirol potwierdza swoją pracą, ambicją i zaangażowaniem, że marka Chemirol łączy się tylko ze sprawdzonymi, pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami.

Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest specjalizacja w sprzedaży i dostawie wysokiej jakości paliw ciekłych produkcji PKN Orlen, Lotos oraz pochodzących od wiarygodnych i sprawdzonych importerów.

Logistyka paliw odbywa się w oparciu o flotę autocystern wyposażonych w legalizowane przepływomierze, umożliwiające wydawanie paliwa w temperaturze referencyjnej 15°C.

Oferujemy wyjątkowo korzystne warunki cenowe i terminowe dostawy, a także możliwość odbioru własnymi środkami transportu z baz paliw na terenie całego kraju.

 

Produkty

 

ON
olej napędowy
Pb
benzyny
Olej
opałowy

 

Punkty dystrybycji