Chemirol Liderem Polskiego Rolnictwa

2021 rok zakończyliśmy z nieukrywaną dumą oraz radością. Firma PUH „Chemirol” sp. z o. o. została uhonorowana tytułem: Lider Polskiego Rolnictwa w kategorii Dystrybutor.

6 grudnia 2021 w Warszawie odbyła się coroczna gala „Złota Setka Polskiego Rolnictwa”. Uroczystość otworzył wiceprezes Rady Ministrów i minister rolnictwa – Henryk Kowalczyk wraz z zastępcą dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa – Marcinem Wrońskim. Było to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń rolniczych mijającego roku. Rozstrzygnięcie plebiscytu udowodniło tylko, że branża rolnicza jest bardzo stabilna i ciągle się rozwija. Rok 2021 sektor rolniczy zakończył z przychodami wyższymi niż w latach ubiegłych. Najlepiej prosperujące podmioty mogły liczyć na wyróżnienie i zaszczytne tytuły.

W zestawieniu tygodnika Wprost „Złota 100 Polskiego Rolnictwa” znalazły się przedsiębiorstwa z branży spożywczej i rolniczej, które prowadzą działalność na terenie Polski i istotnie wpływają na dynamikę oraz innowacyjność sektora. Nasz Zespół został uznany przez kapitułę za niekwestionowanego lidera w kategorii Dystrybutor. Statuetkę, w imieniu całego Zespołu Chemirol, odebrał na Gali Złota 100 Polskiego Rolnictwa Hubert Kamola – Dyrektor Działu Nawozów.

Więcej o uroczystości i nagrodzonych podmiotach przeczytacie Państwo w artykule: Polskie rolnictwo to potęga