Bakto ProFOS Innowacyjnym Produktem Rolniczym roku 2023!

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem wspaniałymi wiadomościami! Nasz produkt mikrobiologiczny, Bakto ProFOS, zdobył prestiżowy tytuł Innowacyjnego Produktu Rolniczego 2023, przyznawany przez użytkowników portalu farmer.pl.

Tytuł ten został wręczony podczas gali, która odbyła się 14 listopada na konferencji “Narodowe Wyzwania w Rolnictwie”. To wydarzenie co roku przyciąga specjalistów z branży, którzy dzielą się swoją wizją przyszłości rolnictwa.

Bakto ProFOS to innowacyjny produkt, który zdobył zaufanie tysięcy polskich rolników. Jest to sprawdzone w licznych doświadczeniach uniwersyteckich rozwiązanie mikrobiologiczne, które skutecznie przekształca sole fosforanowe w ortofosforany. Dzięki temu, Bakto ProFOS umożliwia przekształcenie fosforu zapasowego (niedostępnego) do formy przyswajalnej dla uprawianych roślin. To idealne rozwiązanie dla zrównoważonego rolnictwa, które pozwala optymalizować zasoby znajdujące się w naszych glebach.

Więcej informacji na temat właściwości Bakto ProFOS oraz wyniki badań naukowych można znaleźć na stronie Bakto ProFOS.

Państwa zaufanie to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że to już drugi rok z rzędu, kiedy nasz produkt zdobywa tytuł Innowacyjnego Produktu Rolniczego. Rok temu nagroda ta, również w wyniku głosowania Rolników, przypadła produktowi BlueN®. Methylobacterium symbioticum to bakterie, o których wysokiej efektywności w trakcie wykładów towarzyszącym Konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie mówiło wielu niezależnych specjalistów. 

Więcej na temat azotu prosto z powietrza na stronie www.bluen.info

 

Dziękujemy za zaufanie i oddane głosy na Bakto ProFOS. Jesteśmy dumni, że nasz produkt jest doceniany i uznawany za skuteczne rozwiązanie na wyzwania współczesnego rolnictwa.
Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji zastosować produktu Bakto ProFOS, serdecznie zachęcamy do wypróbowania i dołączenia do grona zadowolonych Rolników, którzy odkryli korzyści płynące z zastosowania naszego innowacyjnego produktu!