Chemirol partnerem Europejskiego Forum Rolniczego w Rzeszowie Jasionce

Europejskie Forum Rolnicze 2018 - dwudniowa konferencja z udziałem przedstawicieli polskiej i europejskiej polityki, organizacji branżowych, ekspertów i naukowców wyznaczających kierunki rozwoju obszarów wiejskich - odbędzie się w dniach 23 i 24 marca w Rzeszowie Jasionce. Chemirol jest partnerem tego ważnego wydarzenia, a zarazem wystawia się w części ekspozycyjnej forum.

To wyjątkowe na mapie Polski wydarzenie gromadzi rokrocznie wokół ważnych spraw naszej branży najwybitniejsze postaci polskiego i europejskiego rolnictwa. Głównym tematem tegorocznej imprezy będzie Nowa Perspektywa Budżetowa WPR. Spośród zaproszonych gości na uwagę zasługują Phil Hogan - Komisarz ds. rolnictwa UE, Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stephane Travert – Minister Rolnictwa Francji, Pavel Sekac – Wiceminister Rolnictwa Czech, Zsolt Feldman – Zastępca Sekretarza Stanu (Ministerstwo Rolnictwa Węgier).

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa spotkają się jednak nie tylko politycy. Forum to także miejsce spotkań i wymiany doświadczeń producentów i dostawców innowacyjnych rozwiązań dla rolnictwa. Debatom polityków towarzyszyć będą prelekcje, wykłady i dyskusje na temat nawożenia i ochrony roślin, nowoczesnych instrumentów finansowych i ubezpieczenia w rolnictwie, a także kierunków cyfryzacji polskich gospodarstw. Wszystko to połączone zostanie z targową prezentacją usług dla sektora produkcji rolnej - w której Chemirol będzie miał zaszczyt uczestniczyć.

Zapraszamy gorąco do uczestnictwa w Europejskim Forum Rolniczym. Rejestracji można dokonać, klikając w link poniżej:

 

Więcej o imprezie na stronach:

http://forum-jasionka.pl/

Strona imprezy na Facebooku

O forum w Strefie Agro "Gazety Pomorskiej" partnera medialnego forum