Chemirol wybiera firmę Arval jako partnera flotowego

Wczoraj, 31 stycznia 2022, odbyło się oficjalne przekazanie nowych aut w Hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku.

 

Zgodnie z przyjętym planem, po zdaniu obecnie użytkowanych aut w Centrali Firmy, Pracownicy zostali przetransportowani do Ciechocinka, gdzie wzięli udział w panelu informacyjnym. Podczas wykładu specjalista ds. sprzedaży flotowej KIA zaprezentował model - Ceed Combi, następnie Business Manager Arval przedstawił najważniejsze zasady użytkowania pojazdów w ramach najmu długoterminowego. Na koniec kierownik DOF przekazał zakres zmian w polityce flotowej Firmy, a całość została zwieńczona oficjalnym odbiorem aut przez ich nowych Użytkowników. Kluczyki do pierwszych 30. Kia Ceed odebrali Doradcy Klienta oraz Pracownicy innych działów.

  

W ubiegłym roku postanowiliśmy wdrożyć nową politykę flotową opartą o wynajem długoterminowy, mający na celu optymalizację kosztów i procesów związanych z obsługą floty w naszej Firmie. O wyborze oferty firmy Arval zadecydowała kompilacja wielu czynników: dostępność interesujących nas marek i modeli aut, krótki termin realizacji umowy oraz warunki finansowe – powiedział w czasie uroczystości Patryk Podołowski, Wiceprezes Zarządu Chemirolu. – Zależało nam na tym, by nasi pracownicy mieli dostęp do nowych i niezawodnych aut, które będą komfortowo wykorzystywać w codziennej pracy.

 

 

W przekazaniu aut brali także udział przedstawiciele firmy Arval. Agata Grędzińska, Business Manager Arval Service Lease Polska, tak skomentowała wczorajsze wydarzenie: – Bardzo cieszymy się, że nasza oferta sprostała wymaganiom lidera dystrybucji polskiego rolnictwa. Mam nadzieję, że to początek dłuższej i szerzej zakrojonej współpracy. Ambicją Arval jest wspieranie działalności biznesowej klienta poprzez skuteczną realizację polityki flotowej oraz zapewnienie spersonalizowanej oferty mobilności. To, co nas wyróżnia, to duży wybór marek i modeli dostępnych od ręki, atrakcyjne finansowanie oraz fachowa opieka serwisowa i doradcza. Jesteśmy dumni, że Chemirol docenił te aspekty.

Nowe auta, w ramach odświeżenia floty, trafią do naszych Pracowników w całym kraju.